Logo edukino.cz

Můj účet

Vzdělávej online

Školám i samostatným lektorům pomáháme připravit, natočit, prezentovat a prodávat online kurzy i záznamy ze školních akcí.

Využij naplno online možnosti výuky a prezentace a oslov díky tomu široké publikum studentů toužících naučit se mnoho nových znalostí a dovedností.  Prodávej svá videa a získej díky tomu příjemný pasivní příjem.  

PRO ZAČÍNAJÍCÍ LEKTORY

Ještě nemáš co konkrétního nabídnout a máš zatím jenom něco v hlavě? Poradíme ti, jak začít s tvorbou a výrobou online obsahu.

I PRO ZAVEDENÉ INSTITUCE

Jsi už zkušený vzdělavatel a máš připravený materiál pro studenty? Pomůžeme ti s online prezentací, prodejem i marketingem.

Lektorka
Online

Založ si školu na Edukinu

U nás můžeš učit podle svého a nikdo ti do toho nebude mluvit. Rádi ti poradíme se strukturou a přípravou kurzu pro internetové publikum. Tvoje videa budou pracovat nonstop bez ohledu na to, co zrovna děláš.

Můžeš u nás prodávat třeba jenom jeden kurz. Ale pokud máš větší plány, založ si na Edukinu online školu a můžeš svým studentům nabídnout prodej kurzů a dalších materiálů prostřednictvím předplacených členských programů. 

Natočíme, sestříháme…

Můžeš to zkusit sám. Pro natáčení používej základní nástroje, jako je dobrý smartphone nebo DSLR fotoaparát. Přidej dobrý mikrofon a můžeš začít. Pokud se ti nelíbí být před kamerou, někdy stačí zachytit obrazovku s připravenou prezentací. V každém případě doporučujeme u placeného kurzu natočit nejméně hodinu videa.

Ovšem i zde platí, že kvalita prodává. Náš tým je připraven ti s natáčením i zpracováním videa pomoci. Máme k dispozici studio, profesionální kamery, mikrofony i střižny.

Pro naše vzdělavatele natáčíme vše, co je třeba: online kurzy, záznamy přednášek, taneční či divadelní vystoupení.

Kameraman
Radost

Vysíláme, prodáváme…

Vytvoříme přehlednou strukturu kapitol, cenové plány a marketingovou strategii.  

Publikujeme tvůj „edufilm“ a spolu s tebou ho budeme dále vylepšovat a pomáhat mu k úspěchu.

Na tobě je užívat si radosti ze své tvorby a jejích plodů.